FinansEk Gelir

En İyi Link Kısaltma Siteleri

Link kısaltarak internetten para kazanmak

Geçtiğimiz yazımızda sizlere link kısaltarak nasıl para kazanılacağından bahsetmiştik.

Bu yazımızda araştırdığımız ve tecrübe ettiğimiz en iyi ödeme oranına sahip link kısaltma sitelerinden bazılarını bulabileceksiniz.

En İyi Link Kısaltma Siteleri

Dilerseniz internet’ten kolay para kazanma yöntemi olan, link kısaltma siteleri bölümümüze geçelim.

Link Kısaltarak Para Kazandıran En İyi Siteler

Sizler için derlediğimiz en kazançlı ve güvenilir link kısaltma siteleri aşağıda belirli bir sıralama olmadan listelenmiştir.

 

Uygun URL kısaltıcısının seçilmesi için, yazımızda ki her siteyi

 • Web Tasarım
 • BGBM oranı ( 1000 tıklanma başına verilen ücret )
 • Ödeme yöntemleri
 • Ödeme kanıtları
 • Minimum Para Çekme

gibi faktörlerle değerlendirdik. Siteler arasında istediğinizi kullanabilir ve link kısaltarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Küçük bir tavsiyemiz, yalnızca kazanç oranına göre değil de, aynı zamanda kullanıcı tecrübesini de göz önünde bulundurarak servis seçiminizi yapmanız. Bunun nedeni 1000 tıklanma başına daha fazla para kazanma veren servis, parayı ödemek için linklerinde normal olarak daha fazla reklam olacaktır. Bu da linkinize tıklayan kişileri zorlayabileceği için tıklanma sayılarınız da azalma gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenden ötürü, siteyi yalnıza ücret teklifine göre değil de diğer faktörleri de göz önünde bulundurarak kullanmanızı öneririz.

Tr.Link Para Kazanma

Yerli ve milli link kısaltma sitelerinden biri olan Tr.link gelişmiş paneli ve yüksek kazanç oranlarıyla Türkiyede en başarılı link kısaltma sitelerinden birisi. 2017 senesinde kurulan site, 4 yıldır aralıksız hizmet vermekte. Papara dakikalar içerisinde ödeme yapması en beğenilen özelliklerinden.

Tr.link Kayıt Olmak için Tıklayınız

Anlık ve doğru sayımlarla güncel bir şekilde gelirinizi takip edebilme olanağı sunan sistemden, ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde alacağınız belirtiliyor.

Tr.link ne kadar kazandırıyor, kazanç oranları nedir? Kazanç oranları sayfasında Türkiye için BGBM 3,25 $ olarak düşünülmüş. Güncel kur ile 25.42 TL’ye denk oluyor. Bu miktar, diğer yerli link kısaltma siteleri ile kıyaslandığında gayet doyurucu bir miktar.

Ödeme olanakları ise çok fazla, bunlar arasından en kullanışlı olanları da papara ve banka havalesi yöntemleri olmuş. Çoğu servislerin aksine direk banka hesabınıza ödeme yapabiliyorlar.

Papara ile istenilen para dakikalar içerisinde, Banka ve diğer ödeme talepleri her salı gönderilmektedir.

Özellikler :

 • BGBM oranı: ₺16.00 — ₺ 20.00
 • Ödeme Limiti :Minimum ₺30
 • Ödeme Olanakları :Sanal para ( bitcoin, litecoin, ethereum ) , Webmoney, Papara, Payeer, İnnial, Banka, Perfectmoney

Bc.vc Para Kazanma

Bc.vc link kısalt para kazan siteleri arasında en ünlü servislerdendir

Yabancı bir servis olmasından dolayı yurtiçi ve yurtdışında yüzbinlerce kişi tarafından kullanılan site, şu ana kadar milyonlarca dolar ödeme yapmış ve kendini kanıtlamıştır. Şayet internette bir şey araştırıyor veya bir şey indiriyorsanız kesinlikle bu sitenin bağlantısına rast gelmişsinizdir.

Bc.vc Kayıt Olmak için Tıklayınız

Diğer link kısaltma servislerine göre reklamları daha az sayıda , ve kolay atlatılabiliyor olması bu kadar çok kullanılmasının ana nedenlerindendir.

Geniş raporlama sistemiyle istatistiklerinizi ve kazançlarınızı güncel bir şekilde görebilirsiniz.

Bc.vc kazanç oranları ile de tüm kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. Türkiye üzerinden gelen trafiklerde 1000 gösterime ortalama olarak 3$ kazanç olanağı sunuyor.

Diğer link kısaltma servislerinde ki gibi farklı ülkeler için bu tutar değişim göstermektedir. Mesela, Amerika üzerinden gelen trafiklerde 1000 gösterime 15$, yani güncel kur üzerinden 117 TL gibi iyi bir ücret vermekte.

Bc.vc güvenlir mi ?

Siteyi yıllardır aktif olarak kullananlardanız, ve şimdiye dek  herhangi bir problem yaşamadık.

Bc.vc ödeme işlemleri her perşembe (alt limit 10 dolar ) otomatik olarak gerçekleşiyor.

Özellikler :

 • BGBM oranı: $2.00 — $4.50
 • Ödeme Limiti:Minimum 10$
 • Ödeme Yöntemleri :Banka hesabı, Bitcoin, Payoneer

Exe.io Para Kazanma

Exe.io, en güvenilir URL kısaltıcı hizmetlerinden biridir. Yüksek ücret miktarları, zamanında ödeme yapması, canlı istatistikler gibi özelliklerle en iyi link kısaltma servislerinden biridir.

Exe.io sayım konusunda da oldukça objektif şekilde gelişen sistemdir. Alacağınız her tıklama sisteme yansır ve ücret miktarınıza eklenir.

Exe.io Kayıt Olmak için Tıklayınız

Diğer link kısaltma sitelerinde olduğu gibi, bu sitede de siteye davet ettiğiniz üyeler için 10% referans ücreti alırsınız. Referans bağlantınızla üye olan kullanıcıların kazançların yüzde 10-u değerinde, servis size ek ücret öder. Mesela, bir üye 100$ gelir elde etmiş ise, 10$ tutarında sizin hesabınıza referans ücreti gönderir.

Türkiye için Exe.io gelir miktarları sistemde belirtilen değerlere göre 1000 tıklanma için 3.50$ gibi bir ücret ödenmekte. Şu anki kur üzerinden düşünecek olursak, 27 TL civarı bir miktara denk gelmektedir.

Sitenin en güzel özelliklerinden biri de, ödeme alabilmek için düşük bir minimum ücret istemesidir ( sadece 3$ ). Ödeme işlemleri her hafta pazar günü yapılır.

Özellikler :

 • BGBM oranı: $3.00 — $8.00
 • Ödeme Limiti :Minimum 3$
 • Ödeme Yöntemleri :Payeer, Bitcoin, PayPal, Airtm

Ouo.io Para Kazanma

 

Ouo.io hızlı ve göze hitap eden, basit kullanıcı dostu teması sayesinde link kısaltıp para kazanmak isteyen kullanıcıların dikkatini hemen çekiyor.

Ouo.io Kayıt Olmak için Tıklayınız

Sitenin en güzel özelliği, diğer link kısaltma servislerden farklı olarak aynı kişi ya da İP üzerinden birden çok görüntüleme sayılması. Diğer servislerde bir linke tıklayan kişiden tekrar gelir elde etmek için 1 gün beklemeniz gerekiyor. Daha anlaşılır bir şekilde anlatacak olursak diğer sitelerde bir kullanıcı linkinize 2-3 defa tıklasa bile 1 gösterim olarak sayarken Ouo.io ne kadar tıklanırsa o kadar göstermektedir.

Hızla büyümekte olan URL kısaltıcıda günlük kısaltılmış bağlantıların 1.2 milyona, kısaltılmış toplam bağlantıların ise 1 milyar’a ulaştığı biliniyor. Siteye kayıtlı kişi sayısı ise 1,1 milyondur.

Referans kazançlarından gelen komisyon 20%-dir. Ödemeleriniz ise güncel olarak her ayın 1-i ve ya 15-inde hesabınıza yansır.

Özellikler :

 • BGBM oranı: $1.5 — $5.00
 • Ödeme Limiti :Minimum 5$
 • Ödeme Yöntemleri :Payeer, Payoneer, PayPal

Tavsiye

Link kısaltarak gelir elde etme ve ücret alabilmek istiyorsanız, kesinlikle sistemi kandırarak hile girişiminde bulunmak, sahte tıklanma ( vpn dahil ) gibi denemeler yapmamanız gerekmektedir. Bu ve bunun gibi araçları kullananlar kısa sürede tespit edilip, siteye erişimi engellenecektir.

Buna ilaven, daha fazla gelir elde etmek için canlı maç yayınları, film indirme gibi içeriklerin insanların daha ilgisini çektiğini, bu konuda paylaşım yapmanızı önermiştik.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu