Ek Gelir

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltma sitelerinden nasıl gelir elde edilir

Link kısaltarak para kazanma yöntemini çok sayıda duymuş ya da reklamlarda rast gelmişsinizdir. Bu gerçekten mümkün olan kazanç yoludur. Link kısalt para kazanma yöntemi ile ilgili tüm detayları bu makalede bulabileceksiniz.

Pek çoğumuz, internetten para kazanmanın oldukça güç olduğu görüşündeyiz. Belki de bunun olanaksız olduğunu düşünenler var aranızda. Fakat, bugün ki yazımızla sizlere link kısaltma servislerinden, online olarak yatırımsız gelir elde etmenin düşünüldüğü kadar zor olmadığını ispatlamış olacağız.

Son derece kolay ve yorucu olmayan bu yöntemin en iyi yanlarından biri, kazanç miktarımızı tamamıyla kendimizin belirleye bilmemizdir. Yani, en iyi link kısaltma sitelerinden faydalanarak ve yönlendirmelerimizi yaparak kendinize iyi miktarlarda ek gelir oluştura bilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma

Kazanç metodunun en büyük avantajlardan birisi de, para kazanmak için herhangi bir deneyime ya da teknik bilgiye ihtiyaç duyulmamasıdır. Her yaştan insan bu yol ile gelir elde edebiliyor.

Link Kısaltma Sitelerinin Çıkarı Ne?
 

Para kazanma odaklı link kısaltma siteleri, birisi sizin linklerinize tıkladığında önce linke tıklayan kullanıcıyı bir reklam sayfasına gönderir ve 5 saniyelik geri sayım bittiğinde asıl hedef sayfaya ulaşmak için tıklaması gereken linki gösterir. Bu reklam yöntemiyle link kısaltma siteleri para kazanırken, site kullanıcıları da para kazanır.

İlgili Makaleler

Link Kısaltma Sitelerinden Para Kazanma Taktikleri

Link kısaltarak gelir elde edebilmek için bu işi daha önce deneyimlemiş veya deneyimlememiş olmanızın bir şey değiştirmediğinden bahsetmiştik. Herhangi bir deneyime de gereksiniminiz yok. Bu işte ihtiyacınız sadece sosyal medyayı ve interneti aktif olarak kullanmak.

Daha kolayca söylemek gerekirse, amaç insanların linkinize tıklaması sağlamak. Peki, insanlar linke neden tıklasın? Şayet kısaltmış olduğunuz linklere, kesinlikle tıklama gerektirecek bir sinyal göndermeyi başarırsanız, linkleriniz yüksek tıklama alacaktır.

Mesela canlı maç yayınları, kitap indirme, film indirme, oyun indirme gibi insanların talebi olan şeyleri sunmak, linklerin tıklaması epey artıracaktır. Link kısaltarak para kazanma, biraz da kazan kazan düşüncesine benzer. Siz onlara istedikleri bir şey söz verirseniz, insanlar linkinize tıklar. İnsanlar arzu ettikleri şeye ulaşır ve siz de link tıklanmadan gelen parayı elde etmiş olursunuz. Böylece her iki tarafta mutlu olmuş olur.

Linke tıklayacak insanları nerede bulacağım? İşte bu, kitlelere ulaşma sizin yeteneğinize bağlı. Twitter, İnstagram, Facebook ve Telegram grupları, Reddit gibi farklı sosyal medya sitelerinden faydalanarak, eğer varsa websitenizde, youtube kanalınızda ilgi çekici konularla insanların dikkatini çekip, link kısaltma siteleri üzerinden para kazanabilirsiniz.

Böylece, link kısaltarak ne kadar para kazanırım ve link kısaltma sitelerinden para kazanma taktikleri  sorularına da bir nevi yanıt bulmaktayız : gelir miktarınızı tümüyle kendiniz belirleyeceksiniz. Kritik kitlelere ulaşan kişiler, mesela haber siteleri, instagram youtube gibi mecralarda takipçi kitlesine sahip insanlar kısalttığı linklerde binlerce tıklama alıyor. Başka kaynaklardan, forumlardaki incelemelerimizi de göz önünde bulundurarak söyleye biliriz ki, link kısalt para kazan yöntemiyle aylık 2000 tl kazananlar da var, aylık 10 tl kazananlar da. Bu tamamıyla sizin kontrolünüzde, hangi tarafta olmayı seçiyorsunuz.

Kazanç Oranları & BGBM Nedir?

Her link kısaltma servisinin kendi belirlettiği bir kazanç miktarı vardır. Bu miktarlar 1000 tıklamaya göre belirlenir. Kısaca CPM ya da Türkçe adıyla BGBM ( 1000 gösterim başına maliyet ) diye adlandırılıyor. Bir link kısaltma servisinin BGBM oranı 4$ dolar ise, sizin bağlantınıza tıklayan her 1000 kullanıcı için 4$ kazanacağınız anlamına gelir.

Tavsiye

Link kısaltarak gelir elde etme ve ödeme alabilmek istiyorsanız, kesinlikle sistemi kandırarak hile kullanmak, sahte tıklanma ( vpn dahil ) gibi denemelerde bulunmamanız gerekmektedir. Bu ve buna benzeyen yöntemleri kullanan kişiler kısa sürede site tarafından tespit edilip, servise erişimi engellenecektir.

Buna ilaven, daha çok tıklanma almak hakkında canlı maç yayınları, film indirme gibi konuların insanların daha ilgisini çektiğini, bu konuda paylaşım yapmanızı tavsiye etmiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu