Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

MNG kargo müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır hemen öğrenin

MNG Kargo, MNG Holding tarafından 2003 yılında kurulmuş köklü ve güvenilir bir kargo firmasıdır. Özel filosunda kendi şirketlerine ait olan kargo uçakları da vardır. Bugünler de sıkıntılı günlerden geçen MNG Kargo nun 800’den fazla kargo şubesi, 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve 8000 den fazla çalışanıyla taşımacılık hizmeti vermektedir. 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet veren MNG Kargo, tüm dünya genelinde 220 ayrı ülkeye taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargo taşımacılığı sektörünün ülkemiz içerisinde büyümesinde çok büyük yararı olan MNG Kargo, dünya standartlarında bir hizmet prensibine sahiptir. Ülkemizin taşımacılık sektörüne yenilikçi dinamikler katmıştır ve sermayesinin güçlenmesiyle de teknolojik yatırımlarına büyük bir hızla devam etmektedir. MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini aşağıdaki numara ile yapabilirsiniz:

  • 0850 222 06 06

Evet, bu numara MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası ancak müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz. MNG Kargo müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi başka iletişim kanalları üzerinden de gerçekleştirme olanağınız vardır. Evet, firma sosyal medya kanallarıyla da dikkat çekiyor lakin her zaman  çağrı merkezi ilk tercihiniz olmalıdır.

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla MNG firması da çağrı merkezini aktif bir şekilde kullanıyor bununla ilgili herhangi bir içinizde kuruntu olmasın. Peki en kolay yoldan MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılıyor görelim:

 

  • MNG Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası

0850 222 06 06 ve 444 06 06  çağrı numaralarıdır.

  • MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmaiçin ise 444 06 06 çağrı yapın bu adımdan 1 yada 5 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin en fazla rağbet gören ve her gün binlerce taşımacılık gerçekleştiren MNG Kargo’ya günün her anında istediğiniz şekilde bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz kargoların ya da size gelecek olan kargoların takibin yapabilir aynı zamanda marka ile ilgili yaşadığınız sorunları söylerek yardım alabilirsiniz. MNG Kargo ile sorunsuz bir şekilde kargo ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız çağrı merkezi dışındaki söylediğimiz iletişim yolları aşağıdaki gibidir.

 

 

Ayrıca MNG Kargo yu kullandıktan sonra geri dönüşlerinizi bildirmeyi unutmayın. Çünkü MNG Kargo müşterilerinin geri dönüşlerini ayrıntılı bir şekilde inceler ve bu geri dönüşler yardımıyla da hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırır. MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile müşterilerine kaliteli ve temiz hizmet vermektedir. Bu kaliteli hizmeti çağrı merkezinden ya da sosyal medya adresleri üzerinden hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu