Finans

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?

Financell olarakta bilinen Turkcell Finansman kredisi hakkında detaylı bilgi edinin.Financell nedir, nasıl kullanılır hemen öğren.

Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil operatörü konumundaki Turkcell, zaman içerisinde operatörlük kavramından sıyrılarak büyük bir teknoloji firmasına dönüştü. Bununla birlikte Turkcell, aynı zamanda telefon, tablet ve bilgisayar gibi ürünler satan teknoloji mağazası haline de dönüştü. Fakat bu satışları, taksitler hâlinde de yapabilen Turkcell finansman kredisi birçok müşteriye büyük ödeme kolaylığı sağlıyor.

Peki Financell nedir, Turkcell finansman kredisi nasıl alınır ve başvuru şartları nelerdir?

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?

Turkcell’in Financell ismi ile oluşturduğu bu hizmet, cihaz satın alımları için kullanılan bir taksitle ödeme yöntemidir. Bir başka deyişle Turkcell size Financell adı altında kredi hizmet sunmaktadır. Financell nedir diye soranlar içinde uygun bir cevaptır.Kredi alabilmeniz için FİNDEKS kredi notunuzun iyi derecede olması gerekmektedir. Aksi takdirde Turkcell’den taksitle telefon ya da taksitle cihaz alamazsınız.

Turkcell taksitle cihaz kampanyasından yararlanabilmek için e-tahsilat konusunda geliştirdiği bu kredyi devreye sokmuştur. Taksitle telefon kampanyası kredisi için BDDK izni alan Financell, bu bağlamda müşterilerini de titizlikle seçmektedir.

Turkcell Financell Kredisi Nasıl Alınır?

Nakit paranız yoksa ve taksitle telefon kredisi almak istiyorsanız Financell kredisi nasıl alınır hakkında yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde, tıpkı bir bankadan ihtiyaç kredisi alıyormuş gibi nakit para desteği alırsınız. Fakat kredi puanınız düşükse söz konusu krediyi alma şansınız bulunmamaktadır. Öte yandan yüksek ücrette pahalı bir cihaz satın almak istiyorsanız, bunun için kredi notunun çok iyi olması gerekiyor. Eğer puanınız yüksek değilse, sistem tarafından krediniz reddedilir ya da daha düşük tutarda bir cihaz için kredi kullandırılabilir.

Aynı anda birden fazla cihaz kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için de kredi puanının yüksek olması gerekir. Kredi puanınız düşükse, aşağıdaki yazımızı okumanızı önermekteyiz.

Financell Kredi Başvuru Sorgulama

Financell kredisine ait tüm sorgulama işlemleri firmanın kendi internet sitesinden gerçekleştirilebilir. Ayrıca Turkcell finansman ödeme yapmak için de Turkcell bayilerinden destek alabilirsiniz. Dilerseniz online olarak ödeme de yapabilirsiniz.

Öte yandan hâli hazırda Turkcell finansman kredi erteleme işlemleri için çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz. Çağrı merkezi temsilcisi aracılığıyla ayrıca Turkcell finansman kredi sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Kredi arttırma işlemi için de yine aynı şekilde çağrı merkezi ile görüşebilir ya da siteden online işlemleri kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu